Klasik Tarzda Sanatsal Tavan Dekorasyon Ürünleri

Saray Tavan Avize Göbekleri

Tavan dekorasyonunda muhteşem yüzyılın Osmanlı ihtişamını yansıtan, el işçiliği ile yapılmış motifler, avize göbekleri ve altın varaklı kartonpiyerler şimdi sizin için Tavan Saray farkıyla…

Varaklı kartonpiyerler, altın varak işlemeler, dekoratif duvar süslemeleri, tavan süslemeleri, kare, yuvarlak, sekizgen, dikdörtgen, saray tavan göbekleri en geniş çeşit ile hizmetinizde…

Saray tavan dekorasyon ürünlerinde koku yoktur, haşere barınmaz, uygulaması kolaydır. Birinci sınıf kalite, hafif, deformasyonu zor, temizlemesi kolaydır. Geniş model seçenekleri ile kendi stilinizi oluşturup mükemmel bir kombinasyon sağlayabilirsiniz.

Saray tavan ürünleri montaja hazır halde satışı yapılır. Boya gerektirmez. Gizli dübel yerlerinden dübellenerek montajı yapılır. Uygulaması temizdir. Oteller, restoranlar, ofisler, bina girişleri, camiler, salonlarınız, teşhir vitrinleriniz ve alışveriş merkezleri vazgeçilmezi olan saray tavan ürünleri diğer dekoratif duvar panelleri ile kombine edilebilir. Ürünlerimiz ahşap çerçeve içinde paketlenmiş halde sevkiyatı yapılır. Daha geniş bilgi için sıkça sorulan sorular bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
Bu ürünler asma tavan ve gergi tavan ürünlerine nispeten tavan dekorunda Türkiye piyasasında yeni ürünlerdir. Saray tavan ürünlerinin hammaddesi PVC dir. Saray tavan ürünlerinin kare, yuvarlak, sekizgen, dikdörtgen, şeklinde modelleri vardır. Saray tavan ürünleri ana renk olarak altın, eskitme, beyaz, gümüş çeşitleri ile satılmaktadır.

Ürünlerimizin en belirgin özelliği montaja hazır halde gelmesi ve istenildiğinde sökülüp başka yerde kullanılabilmesidir. Saray tavan ürünlerin uygulaması dübelleme sistemi ile yapılır. Kartonpiyerlerde ise hareketli motifler hareket ettirilerek monte edilir ve kapatılır. Köşeye gelen yerlerde 45 derece kesim yapılır. İstenildiğinde 45 kesim yapılan yerlere özel köşe kupaları konulur.

Saray tavan ürünlerinin varaklı kartonpiyerler ürünleri de tavan göbekleri gibi değişik ölçülerde ve 4 renkte gelmektedir. Bu ürünlere ait tavan ve duvarda motif olarak kullanılabilecek duvar ve tavan süsleri de bulunmaktadır.

Saray tavan ürünleri camiler, düğün salonları, restoranlar, oteller, ev salonları, bina girişlerinde kullanılmaktadır.

Özellikle kartonpiyer, çıta ve motifler ile farklı konseptler kullanılarak zengin tasarımlar yapılmakta ve Osmanlı ihtişamını yansıtan bir dekorasyon ortaya çıkmaktadır. Saray tavan ürünlerini Osmanlı yalı tavanları, Osmanlı tavan süslemeleri, altın yaldız veya altın varak tavan süslemeleri gibi hayal edebilir ve tüm klasik dekorasyon uygulamalarınızda kullanabilirsiniz.

Saray dekoratif tavan ürünleri, diğer birçok tavan sistemine göre hem uygun hem de özellikle klasik tavan dekorasyonunda çok daha şık ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Saray tavan fiyatları ortalama 30 m2 lik bir alan için göbek ve köşe kartonpiyer kullandığımızı varsayarak 1000 tl civarında bir maliyet çıkacaktır.